Dívka s kyticí
Dívka s kyticí
Dívka s kyticí
Dívka s kyticí
Dívka s kyticí
Dívka s kyticí
+ 1

Dívka s kyticí Hofman František

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 75 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: Narodil se 1.9. 1891 v Přešticích a zemřel 3.3. 1969 v Praze. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Františka Ženíška a Augusta Brömseho. Vystavoval na Výstavě... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 1.9. 1891 v Přešticích a zemřel 3.3. 1969 v Praze. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Františka Ženíška a Augusta Brömseho. Vystavoval na Výstavě soudobé kultury v Brně nebo například s Jednotou umělců výtvarných v Topičově salonu v Praze. Ve své tvorbě se věnoval malbě ženských aktů a podobiznám.
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:7621