Dívka s růží a křížkem Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, rozměry : 15 x 13 cm, přípis : für Gretchen Třebický
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Číslo položky:10291