Dívka s růží ve vlasech Nečitelně signováno
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 71 x 58 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 700 Kč |
Číslo položky:17342