Dívka s růží ve vlasech Nečitelně signováno

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 71 x 58 cm
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky:17342