Dívka s šátkem Votruba František (A. Burtov)

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 40 x 30 cm
O AUTOROVI: Narozen 20.2 1895 Studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze, absolvoval grafický kurz u prof. Eduarda Karla, některé své obrazy signoval A. Burtov. Uspořádal několik výstav... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen 20.2 1895 Studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze, absolvoval grafický kurz u prof. Eduarda Karla, některé své obrazy signoval A. Burtov. Uspořádal několik výstav v Praze, kde většinu svého života působil. V padesátých letech se jeho umělecká stopa ztrácí, Není známo, kde a kdy ukončil svůj umělecký život.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:8374
800 Kč 2. 5. 2019 13:43:59