Dívka s vědrem Bartoněk Vojtěch

POPIS: Olej na lastuře, 18, 5 x 16 cm, rámováno, pasparta, signováno monogramem V. B. rozměry včetně rámu: 45 x 39 cm
O AUTOROVI: Vojtěch Bartoněk Narodil se 28. 3. 1859 v Praze a zemřel 25. 8. 1908 tamtéž. Působil jako malíř a restaurátor. Studoval na pražské akademii u prof. Swertse, Antonína Lhoty,... zobrazit více >
O AUTOROVI: Vojtěch Bartoněk Narodil se 28. 3. 1859 v Praze a zemřel 25. 8. 1908 tamtéž. Působil jako malíř a restaurátor. Studoval na pražské akademii u prof. Swertse, Antonína Lhoty, Maxmiliána Pirnera, Františka Sequense a Františka Čermáka a poté v Paříži na École des Beaux Arts.
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
S příhozem

11. 11. 2024 20:30:00
Číslo položky:20374
14 000 Kč 18. 9. 2024 21:16:17