Dívka se slunečníkem Aubry Émile
POPIS: Barevný lept .Signováno tužkou vlevo dole - 1923, zaskleno ,rozměry tisku: 57 cm, šířka: 42,5 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:15142
1 800 Kč | 14. 3. 2022 07:50:10 | |