Dívka v bílých šatech Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 47 x 37 cm, retuše v malbě
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 800 Kč |
Číslo položky:16648
2 800 Kč | 28. 12. 2022 22:22:52 | |