Dívka v černém Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 63,5 x 49 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Číslo položky:19282