Dívka v černém Signatura nečitelná
POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 63,5 x 49 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 3 600 Kč |
Číslo položky:19282