Dívka v klobouku Šimůnek Karel

POPIS: Kvaš, rozměr ve výřezu 45,5 x 27 cm, poškozeno, zaskleno
O AUTOROVI: Narodil se 31. 8. 1869 v Berouně a zemřel 19. 7. 1942 v Praze. Český malíř a ilustrátor - akvarelista, grafik a scénograf. Byl žákem pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera.... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 31. 8. 1869 v Berouně a zemřel 19. 7. 1942 v Praze. Český malíř a ilustrátor - akvarelista, grafik a scénograf. Byl žákem pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Vynikl jako plakátista a scenérista Národního divadla. Členem např. Syndikáti výtvarných umělců československých či SVU Mánes.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky:11668