Dívka v klobouku s modrou stuhou Nesignováno .
POPIS: Akvarel na slonové kosti, ovál , rozměry 4,2 x 3,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:10287
2 600 Kč | 6. 4. 2020 18:21:14 | |
2 500 Kč | 19. 2. 2020 16:49:25 | |