Dívka v kroji - profil Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rouměr 42,5 x 33,5 cm, nově podlepeno kartonem, malba poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky:5252