Dívka v kroji Uprka Joža
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 50 x 25 cm. Původní zlacený autorský rám. Datováno 1919. Obraz byl publikován v dobovém kalendáři, tato reprodukce je rovněž součástí aukce.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
Aktuální cena: | 220 000 Kč |
Číslo položky:18995