Dívka v lese Dvořák A.

POPIS: Olej na lepence, rozměr 34 x 45 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:7737
500 Kč 9. 1. 2019 18:28:02