Dívka v modrém Bloman Antonín

POPIS: Olej na lepence, 27 x 30 cm, 1942, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 22. 4. 1876 v Praze na Smíchově. Malíř v Praze. Malířství se učil soukromě u J. Ullmana a A. Kalvody, poté na ukrajinské akademii v Praze.
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky:7048
300 Kč 6. 11. 2018 17:37:48