Dívka v modrém Bloman Antonín
POPIS: Olej na lepence, 27 x 30 cm, 1942, nerámováno
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 300 Kč |
Číslo položky:7048
300 Kč | 6. 11. 2018 17:37:48 | |