Dívka v šálu Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně podložené lepenkou, rozměry : 31 x 18,5 cm
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:12744