Dívka v šátku Skála Karel Václav

POPIS: Olej na překližce, rozměry: 25 x 20 cm. poškozený rám.
O AUTOROVI: Narodil se 23. 10. 1908 v Praze a zemřel 20. 8. 2001 tamtéž. V letech 1935 až 1939 studoval na akademii výtvarného umění v Praze u prof. Nechleby. Maloval podobizny, figurální... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 23. 10. 1908 v Praze a zemřel 20. 8. 2001 tamtéž. V letech 1935 až 1939 studoval na akademii výtvarného umění v Praze u prof. Nechleby. Maloval podobizny, figurální obrazy i krajiny. Souborné výstavy pořádal v Plzni, v Topičově saloně v Praze, v Jilemnici. Získal i ocenění za návrhy plakátů a praporu. Tomanův slovník
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:15063