Dívka v zahradě Renoir Auguste
POPIS: Litografie, rozměr tiskové plochy 26 x 19 cm, signováno v tisku, zaskleno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 700 Kč |
Číslo položky:11472