Dívka z profilu Nečitelně signováno

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 52 x 41 cm
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky:10513