Dívky s medailonkem Brožík Václav
POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 63 x 43 cm, rozměry včetně rámu: 90 x 74 cm. Zaskleno, zlacený rám. Na rubu pečeť- Z umělecké pozůstalosti Václava Brožíka.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
Aktuální cena: | 852 000 Kč |
Číslo položky:17273