Dívky s perlama a sklenicí Jiran Robert

POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:10069