Dle Uprky - Na pouti Žák Jaroslav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 58 x 94,5 cm. Rám poškozen.
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:8035
800 Kč 26. 2. 2019 19:45:15