Dle Uprky - Na pouti Žák Jaroslav
POPIS: Olej na plátně, rozměr 58 x 94,5 cm. Rám poškozen.
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:8035
800 Kč | 26. 2. 2019 19:45:15 | |