Dostaveníčko Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 61,5 x 46 cm, rentoilováno, 18. století
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:16873
6 000 Kč | 3. 4. 2023 20:07:44 | |