Dostaveníčko Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 61,5 x 46 cm, rentoilováno, 18. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:16873
6 000 Kč 3. 4. 2023 20:07:44