Dostaveníčko Worm K.

POPIS: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 32 x 23 cm . Zaskleno, rám poškozený.
O AUTOROVI: Malíř , ilustrátor
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:14160
800 Kč 24. 1. 2022 21:26:54