Doutník a whisky Mamedov Vugar

POPIS: Olej na plátně, rozměr malby 30 x 40 cm, volné plátno
O AUTOROVI: Umělec z Baku
O AUTOROVI: Umělec z Baku
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:15558