Dračí váza 19. stol Značeno na dně

POPIS: Mosazná váza, pozdně Čchinská, Čína 19.století. Rozměry : výška 37 cm, šířka 23 cm , váha 5.9 kg.
O AUTOROVI: Období pozdně Čchinské, Čína 19.stol
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky:7798