Dračí váza 19. stol Značeno na dně
POPIS: Mosazná váza, pozdně Čchinská, Čína 19.století. Rozměry : výška 37 cm, šířka 23 cm , váha 5.9 kg.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 900 Kč |
Číslo položky:7798