Drážďany Werz Friedrich

POPIS: Olej na plátně - nalepeno na lepence, rozměr 19,5 x 27,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 1868 Wiesbaden - 1953, německý architekt, malíř a akvizitor, studoval v Mnichově
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:5779