Dubrovník Niko Miljan
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 77,5 x 91 cm. Hodnotný, masivní zlacený rám.
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
Aktuální cena: | 55 000 Kč |
Číslo položky:8272