Dům na kuří noze Reon Argondian (Jan Zahradník)
POPIS: Olej na plátně, rozměr 43,5 x 54 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 900 Kč |
Číslo položky:18418