Důstojník Neznačeno

POPIS: Bronzová plastika, přelom 18/19 stol., výška 27,5 cm, na plintu nápis: Il faudra le montrer à l'ennemi de près - V češtině: Nuže bude zapotřebí abychom to nepříteli ukázali zblízka
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:14955
Žádné příhozy