Dva akty Signatura nečitelná
POPIS: 2X olej na plátně, rozměry 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 100 Kč |
Číslo položky:8066