Dva husaři na koních
Dva husaři na koních
Dva husaři na koních
Dva husaři na koních
Dva husaři na koních
Dva husaři na koních
+ 1

Dva husaři na koních Reinfuss Eduard Lengyel

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 32 x 44 cm, nesignováno, na rámu mosazný štítek
O AUTOROVI: Eduard Lengyel Reinfuss * 1873, Barka, † 1942, Budapešť (Budapest), Maďarsko (Hungary) malíř Maliarstvo študoval v Budapešti/Balló E. ,Székely B./,pokračoval v Mníchove /Hollósi... zobrazit více >
O AUTOROVI: Eduard Lengyel Reinfuss * 1873, Barka, † 1942, Budapešť (Budapest), Maďarsko (Hungary) malíř Maliarstvo študoval v Budapešti/Balló E. ,Székely B./,pokračoval v Mníchove /Hollósi S./ a v Paríži.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky:10564