Dva koně s jezdcem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 49 x 74 cm, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky:19078
4 600 Kč 15. 4. 2024 22:48:54
4 500 Kč 10. 4. 2024 07:40:01