Dva koně
Dva koně
Dva koně
Dva koně
Dva koně
Dva koně
+ 1

Dva koně Vaic Josef

POPIS: Lept, rozměr ve výřezu 35,5 x 28,5 cm, zaskleno, mírně poškozeno
O AUTOROVI: Josef Vaic Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích. Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval... zobrazit více >
O AUTOROVI: Josef Vaic Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích. Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval olejomalbami a grafikou, zejména lepty v technice vernismou. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky:13279