Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
+ 4

Dva motivy Signatura nečitelná

POPIS: 1X olej na lepence a 1X olej na překližce, rozměry, 34 x 45 cm 33 x 41 cm, zaskleno, obě malby poškozeny
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:15516
1 100 Kč 17. 5. 2022 21:02:54
1 000 Kč 23. 4. 2022 12:05:54