Dva motivy řeky Bubeníček Ota
POPIS: Akvarely, rozměry maleb: 13,5 x 9 cm, 14 x 10 cm, před rokem 1900, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:15769
Žádné příhozy | ||