Dva obrazy
Dva obrazy
Dva obrazy
Dva obrazy
Dva obrazy
Dva obrazy
+ 1

Dva obrazy Různí autoři

POPIS: 1X olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 67 x 47cm / 1X kombinovaná technika, autor Jan Sládek, rozměr 65 x 54 cm. Oba obrazy nerámované
O AUTOROVI: Díla od více autorů
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:11435
1 000 Kč 19. 11. 2020 18:34:20