Dvě dívky Herr

POPIS: Olej na plátně, rozměr 40,5 x 50,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky:11576