Dvě krajiny Nesignováno .

POPIS: 2x Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 13 x 18 cm
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:17804