Dvě postavy Zoubek Olbram
POPIS: Papírový reliéf, velikost listu 40 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., nerámováno. Autorský tisk
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 600 Kč |
Číslo položky:10462