Dvě studie Bubeníček Ota
POPIS: 2x kresby tuškou, rozmery listů : 26,5 x 22 cm, 31,5 x 25 cm. Na větší kresbě - skvrny, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:15776
1 000 Kč | 23. 9. 2022 22:28:44 | |