Dvě tanečnice Značeno a neznačeno
POPIS: Porcelán, výšky: 14,5 cm a 9,5 cm, poškození v šatech viz foto
Vyvolávací cena: | 700 Kč |
Aktuální cena: | 700 Kč |
Číslo položky:14662
700 Kč | 18. 1. 2022 17:39:44 | |