Dvě tanečnice Značeno a neznačeno

POPIS: Porcelán, výšky: 14,5 cm a 9,5 cm, poškození v šatech viz foto
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:14662
700 Kč 18. 1. 2022 17:39:44