Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
Emauzy
+ 8

Emauzy Krejcarová Vlasta

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 80 x 100 cm, obraz odborně vyčištěn, Emauzský kláštěr před bombardováním, datováno 1938. Ilustrační foto: Pohled na zničený areál od Zbořence, jaro 1945
O AUTOROVI: česká malířka
O AUTOROVI: česká malířka
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky:9867
7 000 Kč 29. 11. 2019 18:11:51