EVA - Velký formát Reiniš Michal
POPIS: Olej na plátně, rozměr 110 x 110 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 10 000 Kč |
Číslo položky:8382