Exotická krajina Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 50,5 x 78 cm
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:9889
1 000 Kč | 18. 12. 2019 23:37:35 | |