Exploze hvězdy Jarolím Jiří
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 91 x 105 cm. Nerámováno.
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 25 100 Kč |
Číslo položky:19400